obrazek

Komfortní ubytování v historické části Mladé Boleslavi.
Zajistěte si pohodlný pobyt v centru města ještě dnes!

Ubytování

Tříhvězdičkový poklidný hotel disponuje 29 DSC_8182pokoji a 2 apartmány. Celková kapacita 47 lůžek se dělí mezi 2 apartmány, 14 dvoulůžkových a 15 jednolůžkových, moderně vybavených pokojů. U vybraných dvoulůžkových pokojů a apartmánu existuje možnost přistýlky po dohodě s hotelovým personálem alespoň den předem.

Každý pokoj je komfortně zařízen k pohodlí a relaxaci hotelových návštěvníků. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem popř. vanouLCD televizí se satelitem. K dispozici je výběr z více než 30 programů jak českých, tak zahraničních. Vybavení pokoje zahrnuje telefon a lednici. Využít můžete bezplatné Wifi připojení na pokoji. Moderně vybavené apartmány Hotelu U Hradu navíc disponují vlastní kuchyňkou.

V ceně ubytování je již zahrnuta i pestrá a bohatá snídaně podávána formou švédských stolů, které se servíruje vždy od 6:30 do 9:30.

Check-in: po 14:00
Check-out: do 10:00

Fotografie Pokojů

Hotel U Hradu zajišťuje bezpečné, uzavřené a bezplatné parkování v hotelovém areálu. V případě naplnění celkové kapacity 10 parkovacích míst je k dispozici parkovací dům, vzdálený 2 minuty pěší chůzí o hotelu.

Předností Hotelu U Hradu jsou poskytované komplexní hotelové služby jako praní a žehlení prádla. Hotelová recepce je otevřena nepřetržitě 24 hodin a nabízí doplňkový prodej. Profesionální personál vám bude k dispozici v případě jakéhokoli dotazu či potřeby.

Hotel U Hradu srdečně uvítá i domácí mazlíčky, kteří mají pobyt v hotelu zcela zdarma. Výhodné ceny ubytování nabízí Hotel U Hradu svým pravidelným hostů, hromadně organizovaným pobytům nebo dlouhodobým pobytům.

Hotel je nekuřácký, místa pro kuřáky jsou vyhrazena.

Okolí hotelu

Strategická poloha Hotelu U Hradu vybízí nejen k návštěvě muzea škodovky a mladoboleslavského hradu, ale také Českého ráje, Krkonoš nebo Máchova jezera.

Více o okolí hotelu

Restaurace

Restaurace Jihočeská Hostěnice nabízí hostům posezení v originálním interiéru . Kuchaři podávají tradiční českou kuchyni i kuchyni mezinárodní.

Více o restauraci

Ceník

Hotel U Hradu vychází svým hostům vstříc – cenové zvýhodnění nabízí hotel pravidelným návštěvníkům, při dlouhodobém pobytu a hromadných pobytových akcí.

Podívat se na ceny