obrazek

Komfortní ubytování v historické části Mladé Boleslavi.
Zajistěte si pohodlný pobyt v centru města ještě dnes!

O hotelu


peny
Tříhvězdičkový Hotel U Hradu se nachází na okraji historické části Mladé Boleslavi. Strategická poloha vám umožní navštívit nejen turistické památky, jako je mladoboleslavský hrad a městský palác Templ, ale především užívat společenský život přímo v centru dění. Okolo Staroměstského náměstí, na jehož okraji se Hotel U Hradu nachází, můžete navštívit restaurace, kavárny a bary. Pouhých pár minut chůzí je od hotelu vzdáleno technologické centrum Škoda Auto, Vysoká škola Škoda Auto, lesopark Štěpánka a zimní stadion. Hotel je vyhledáván firemní klientelou, milovníky hotelů v atmosféře historického města nebo rodinami na dovolené. Dvacet minut chůzí je vzdáleno také Muzeum Auto Škoda.

Proč se ubytovat v Hotelu U Hradu?

  • Ubytování v centru města za výhodné ceny
  • Komfortně zařízené pokoje s Wifi a LCD TV s více než 30 programy
  • Parkování v areálu hotelu zdarma (počet míst omezen)
  • Otevřená recepce 24 hodin denně
  • Nadstandardní hotelové služby

Průmyslové a historické město Mladá Boleslav proslavené automobilkou Škoda čerpá ze své strategické pozice nedaleko krás Českého ráje, malebných vesnic a bezpočtu hradů a zámků. Mladá Boleslav má i výbornou polohu pro výlety do hlavního města, které je vzdáleno přibližně 50 km. Neopominutelná je blízkost českého nejvyššího pohoří Krkonoš nebo Jizerských hor, které jsou ideálním místem pro celodenní túry, odpočinek v krásné přírodě a na čerstvém vzduchu a v zimě nabízejí mnoho kvalitních zimních středisek.

Okolí hotelu

Strategická poloha Hotelu U Hradu vybízí nejen k návštěvě muzea škodovky a mladoboleslavského hradu, ale také Českého ráje, Krkonoš nebo Máchova jezera.

Více o okolí hotelu

Restaurace

Restaurace Jihočeská Hostěnice nabízí hostům posezení v originálním interiéru . Kuchaři podávají tradiční českou kuchyni i kuchyni mezinárodní.

Více o restauraci

Ceník

Hotel U Hradu vychází svým hostům vstříc – cenové zvýhodnění nabízí hotel pravidelným návštěvníkům, při dlouhodobém pobytu a hromadných pobytových akcí.

Podívat se na ceny