obrazek

Komfortní ubytování v historické části Mladé Boleslavi.
Zajistěte si pohodlný pobyt v centru města ještě dnes!

Rezervace

Rezervujte si pokoj v tříhvězdičkovém Hotelu U Hradu a užijte si svou pracovní cestu nebo dovolenou v komfortním hotelovém pokoji s výhledem na gotický mladoboleslavský hrad. Ubytování si můžete objednat prostřednictvím online rezervace nebo kontaktovat přímo hotelovou recepci. Nezapomeňte informovat hotelový personál o svých individuálních a nadstandardních požadavcích. Vaše dovolená nebo služební cesta bude v poklidném prostředí hotelu o to příjemnější.

Těšíme se na vaši návštěvu!

  • Jednolůžkový (1890 Kč/noc)
  • Dvoulůžkový (2290 Kč/noc)
  • Čtyřlůžkový (2690 Kč/noc)
  • Apartmán (2690 Kč/noc)
  • Vyplněním tohoto formuláře a stisknutím tlačítka „zaslat žádost o rezervaci“ souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely uskutečnění této rezervace.

Okolí hotelu

Strategická poloha Hotelu U Hradu vybízí nejen k návštěvě muzea škodovky a mladoboleslavského hradu, ale také Českého ráje, Krkonoš nebo Máchova jezera.

Více o okolí hotelu

Restaurace

Restaurace Jihočeská Hostěnice nabízí hostům posezení v originálním interiéru . Kuchaři podávají tradiční českou kuchyni i kuchyni mezinárodní.

Více o restauraci

Ceník

Hotel U Hradu vychází svým hostům vstříc – cenové zvýhodnění nabízí hotel pravidelným návštěvníkům, při dlouhodobém pobytu a hromadných pobytových akcí.

Podívat se na ceny